آلن پیز

منتشر شده در ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
آلن پیز

آلن پیز نویسنده و مدرس استرالیایی است که در سال 1952 در ملبورن متولد شد. او کتاب های زیادی در زمینه زبان بدن نوشته است و معروف به آقای زبان بدن می باشد.

در حال حاضر مدیر عامل یک شرکت مشاوره مدیریتی است و به همراه همسرش باربارا پیز به تهیه و تولید کتابها و فیلم هایی در زمینه مهارت های ارتباطی مشغول است. وی تا کنون بیش از 15 کتاب را در حوزه زبان بدن نوشته است. سازمانهای زیادی در سراسر جهان از آثار او استفاده می کنند و به این صورت مهارت های ارتباطی کارکنان خود را بالا می برند.

الن پیز فرد سرسختی است که تا کنون از 4 سرطان نجات یافته است. او همراه با همسرش باربارا، کتاب‌های مشترکی نیز نوشته است و هر دو جزء برترین نویسندگانه در زمینه تحارت به حساب می آیند. آنها تا کنون 18 کتاب پرفروش را به چاپ رسنده اند و در 70 کشور سمینارهای آموزشی برگزار کرده اند. کتاب های آلن پیز به 55 زبان ترجمه شده و بیشتر از 27 میلیون جلد از آنها به فروش رسیده است. آقای زبان بدن همچنین دو بار به ایران سفر کرده‌ است.

آلن و باربارا

او تلاش تلاش می کند تا از تجربه های شخصی مهمترین و مشهورترین افراد از جمله مدیران کسب و کار، نخست وزیران، مجریان و ارائه دهندگان تلویزیون، ستاره های سلطنتی و راک و ... کمک بگیرد و یافته های خود را در کتاب هایش چاپ کند.


کتاب های آلن پیز