انتشارات کارسون دلوسا

منتشر شده در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
انتشارات کارسون دلوسا

Birch Hill یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​کانادا است که 25 سال سابقه رشد در شرکت های سهام ما را دارد و بازدهی را به سرمایه گذاران ما تحویل می دهد. مستقر در تورنتو ، در حال حاضر بیش از 3 میلیارد دلار سرمایه تحت مدیریت داریم. از سال 1994 ، ما بیش از 60 سرمایه گذاری انجام داده ایم که 46 مورد آن به طور کامل محقق شده است. امروز ، 16 شرکت شریک ما در مجموع با بیش از 6 میلیارد دلار درآمد کل و بیش از 34000 کارمند ، یکی از بزرگترین نهادهای شرکتی کانادا را نشان می دهند.

از زمان راه اندازی اولین صندوق ما در سال 1994 ، Birch Hill متعهد شده است که رشد سرمایه گذاری ها و شرکت های سهام ما را افزایش دهد. سابقه 25 ساله رشد و بازده ما گواه این است که تمرکز طولانی مدت ما با 46 سرمایه گذاری کاملاً محقق شده از زمان تأسیس شرکت ، کار می کند. ما با شرکت های رشد گرا در کانادا و ایالات متحده همکاری می کنیم تا تجارت جهانی پیشرو را در مجموعه ای از صنایع مختلف ایجاد کنیم. ما در بازار میانه متمرکز هستیم و با شرکت هایی با ارزش بین 30 تا 600 میلیون دلار کار می کنیم.

از سال 1994 ، Birch Hill به میزان متوسط ​​17٪ تجمعی رشد EBITDA در سرمایه اشتغال فعال دست یافته است. در ابتدای سال 2016 ، Birch Hill پنجمین صندوق سهام خصوصی خود ، Birch Hill Equity Partners V ، LP را تعطیل کرد. این صندوق 1.3 میلیارد دلار سقوط کرد که در پی علاقه شدید سرمایه گذاران جدید و سرمایه گذاران جدید ، از هدف اصلی خود 1 میلیارد دلار فراتر رفت.ما برای مدیریت رشد و سودآوری و در نهایت ایجاد مشاغل پیشرو جهانی با مدیریت شرکت های نمونه کار خود همکاری می کنیم. Birch Hill به طور متوسط ​​شش سال سرمایه گذاری خود را انجام می دهد و بر ایجاد ارزش از طریق رشد خط بالا و پایین تمرکز دارد. تا به امروز ، ما در 22 موسسه در کنار موسسان در شرکت های آنها سرمایه گذاری کرده ایم، 13 کار شرکت بزرگ را به اتمام رسانده ، هشت شرکت دولتی را خصوصی گرفته و در 13 پیشنهاد اولیه با شرکا کار کرده ایم.

ما رویکردی منظم و صبورانه در شناسایی فرصت ها حفظ می کنیم. ما بر صنایعی با اصول اساسی جامد و شرکت های غالب با پتانسیل رشد تمرکز می کنیم. آخرین صندوق ما 1.3 میلیارد دلار از محل سرمایه گذاران جهانی جمع آوری کرده و از رشد شرکت های ما در سراسر جهان حمایت کرده است. شرکت های نمونه کار ما در 70 کشور در آسیا ، اروپا ، آفریقا و آمریکای شمالی فعالیت می کنند. 


کتاب های انتشارات کارسون دلوسا