ریچارد دنی

منتشر شده در ۰۴ فروردین ۱۳۹۹
ریچارد دنی

ریچارد دنی (Richard Denny) یک از صاحب‌نظران، سخنرانان و نویسندگان پیشتاز بریتانیاست که در کشورهای زیادی در جهان و حتی در ایران سخنرانی کرده است. دنی ۶ کتاب پرفروش نوشته است که در 46 کشور جهان و به 26 زبان منتشر شده‌اند. ریچارد دنی یکی از برجسته ترین افراد در زمینه فروش ، آموزش مدیریت و توسعه شخصی بود. همچنین جزء موفق ترین نویسندگان کتابهای موفقیت و سخنرانان انگیزشی در زمینه کسب و کار در بریتانیاست.

او رئیس گروه ریچارد دنی است که به عنوان سخنران انگیزشی در کنفرانس هایی در سراسر جهان شرکت کرده و بسیار مورد توجه قرار گرفت. او همچنین مؤسس و مدیر آکادمی حرفه‌ای فروش انگستان و رئیس یک شرکت بزرگ دریانوردی در ایتالیاست. نشریه‌ی تایم ریچارد دنی را «اسطوره‌ی آموزش مدیریت و فروشندگی حرفه‌ای جهان» نامیده است. دنی سابقه‌ی همکاری با شركت‌هاي بزرگی مثل مایکروسافت را دارد و به منظور گسترش آموزش‌های خود، سال‌های زیادی در حال سفر به کشورهای اروپا و جهان بوده است.

او که به عنوان یک متخصص رشد تجارت بین الملل ، سخنران و نویسنده الهام بخش تجارت شناخته شده است لقب سخنران افسانه ای کنفرانس را داشت. ریچارد از این نظر منحصر به فرد بود که سخنرانی هایش نه تنها باعث ایجاد انگیزه ، الهام و آموزش به مخاطبانش می شد، بلکه حاضران هم فکر می کردند و می توانستند از ایده های کاملاً عملی برای دستیابی به عملکرد بهتر استفاده کنند.


کتاب های ریچارد دنی