ریچارد دنی

منتشر شده در ۰۴ فروردین ۱۳۹۹
ریچارد دنی

ملیت

بریتانیا

تاریخ تولد

1944

تاریخ وفات

16 نوامبر 2016

محل زندگی

انگلیس

اشتراک گذاری

ریچارد دنی (Richard Denny) یک از صاحب‌نظران، سخنرانان و نویسندگان پیشتاز بریتانیاست که در کشورهای زیادی در جهان و حتی در ایران سخنرانی کرده است. دنی ۶ کتاب پرفروش نوشته است که در 46 کشور جهان و به 26 زبان منتشر شده‌اند. ریچارد دنی یکی از برجسته ترین افراد در زمینه فروش ، آموزش مدیریت و توسعه شخصی بود. همچنین جزء موفق ترین نویسندگان کتابهای موفقیت و سخنرانان انگیزشی در زمینه کسب و کار در بریتانیاست.

او رئیس گروه ریچارد دنی است که به عنوان سخنران انگیزشی در کنفرانس هایی در سراسر جهان شرکت کرده و بسیار مورد توجه قرار گرفت. او همچنین مؤسس و مدیر آکادمی حرفه‌ای فروش انگستان و رئیس یک شرکت بزرگ دریانوردی در ایتالیاست. نشریه‌ی تایم ریچارد دنی را «اسطوره‌ی آموزش مدیریت و فروشندگی حرفه‌ای جهان» نامیده است. دنی سابقه‌ی همکاری با شركت‌هاي بزرگی مثل مایکروسافت را دارد و به منظور گسترش آموزش‌های خود، سال‌های زیادی در حال سفر به کشورهای اروپا و جهان بوده است.

او که به عنوان یک متخصص رشد تجارت بین الملل ، سخنران و نویسنده الهام بخش تجارت شناخته شده است لقب سخنران افسانه ای کنفرانس را داشت. ریچارد از این نظر منحصر به فرد بود که سخنرانی هایش نه تنها باعث ایجاد انگیزه ، الهام و آموزش به مخاطبانش می شد، بلکه حاضران هم فکر می کردند و می توانستند از ایده های کاملاً عملی برای دستیابی به عملکرد بهتر استفاده کنند.

آثار ریچارد دنی

هنر موفق بودن

پیروزی در فروش

مدیریت انگیزشی

برقراری ارتباط برای پیروزی

در کسب و کار جدیدت برنده باش!

کلید طلایی شادکامی و کامیابی

مطالعه بیشتر

کتاب های ریچارد دنی


لطفا نظر خود را بنویسید
|