جورج سی کلاسون

منتشر شده در ۰۴ فروردین ۱۳۹۹
جورج سی کلاسون

ملیت

آمریکا

تاریخ تولد

7 نوامبر 1874

محل زندگی

آمریکا

اشتراک گذاری

جورج ساموئل کلاسون در سال ۱۸۷۴ در لوئیزیانا به دنیا آمد او یک نویسنده آمریکایی بود و یکی از معروف ترین کتاب های او ثروتمندترین مرد بابل نام دارد . او دوبار ازدواج کرد و در نهایت در کالیفرنیا در گذشت.

زندگینامه جورج سی کلاسون

جورج ساموئل کلاسون (George Samuel Clason)، متولد ۷ نوامبر ۱۸۷۴ در شهر لوئیزیانا در میزوری آمریکا می باشد.

وی تحصیلات خود را در دانشگاه نبراسکا در آمریکا گذرانده است.  او صاحب شرکت انتشارات کلاسون بوده که نخستین ناشر کتاب نقشه راه ها در ایالات متحده آمریکا و کانادا بوده است. و در خلال جنگ‌های آمریکا با اسپانیایی‌ها وارد ارتش شده ‌و خدمت نموده است.

پس از جنگ، او به دنور رفت و در آنجا شرکت نقشه‌کشی کلاسون دنور را تأسیس و کار حرفه‌ای خود را شروع کرد. اگر چه موفق شد اما این شرکت در رکود بزرگ از بین رفت. در سال ۱۹۲۶ او اولین بار از یک سری از جزوات در مورد موفقیت و موفقیت مالی در قالب بابل باستان برای ارائه هر یک از نکات خود صادر کرد. بانک‌ها و شرکت‌های بیمه شروع به انتشار مقالات وی در مقادیر زیادی برای آموزش مزایای صرفه جویی و کار سخت کردند به طوری که او را با میلیون‌ها نفر آشنا ساخت. معروف‌ترین آن‌ها ثروتمندترین مرد بابل است.

اطلاعات زیادی در رابطه با زندگی شخصی او وجود ندارد فقط می توان گفت که او در طول حیات خود دو بار ازدواج کرد.

جورج ساموئل کلاسون در ناپا در کالیفرنیا  چشم از جهان فروبست و در آرامگاه ملی دروازه طلایی شهر سن ماتئو در کالیفرنیا به خاک سپرده شد.

 

 

آثار جورج سی کلاسون

برخی از آثار جورج ساموئل کلاسون عبارتند از:

  • ثروتمند ترین مرد بابل
  • کار درست خود را پیدا کنید
  • پیش به سوی طلا
  • هفت عادت مردمان موثر
  • راندن
مطالعه بیشتر

کتاب های جورج سی کلاسون


لطفا نظر خود را بنویسید
|