هال الرود

منتشر شده در ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
هال الرود

ملیت

کالیفرنیایی

تاریخ تولد

30 می 1979

محل زندگی

کالیفرنیا

اشتراک گذاری

هال الرود نویسنده  کتاب پرفروش صبح جادویی است. او علاوه بر نویسندگی در زمینه‌ی موفقیت و کسب و کار، سخنران انگیزشی در دانشگاه‌‍‌ها، سمینارهای علمی-پژوهشی و مراکز خیریه نیز می باشد. الرود ده کتاب با عنوان صبح جادویی نوشته است که در هر یک راه‌حل‌هایی برای موفق شدن در زمینه های مختلف ارائه می‌دهد. از جمله کتاب‌های «صبح جادویی، برای فروشندگان حرفه‌ای»، «صبح جادویی، برای کارآفرینان» و «صبح جادویی، برای بازاریابان شبکه‌ای» 

زندگینامه هال الرود

هال الرود متولد سال 1979 در کالیفرنیاست. الرود نویسنده، کارآفرین و سخنران انگیزشی - خودشناسیِ مهمی است که نوشته‌ها و سخنرانی‌های او براساس تجربیات شخصی خودش هستند. او تلاش می‌کند تا در نوشته‌هایش مخاطب را به رویاهایی که دارد نزدیک کند و با تحولی که در خواننده بوجود می آورد باعث بیاد آوردن توانایی‌های درونی شخص به خودش می شود.

هال الرود در 20 سالگی دچار سانحه ی تصادف وحشتناکی شد. در این حادثه یک راننده‌ای مست با او تصادف کرد و باعث شد قلب هال الرود شش دقیقه از حرکت بایستد. تصادفی که سبب شد یازده استخوانش بشکند و او را به کما ببرد. زمانی که الرود به هوش آمد متوجه شد که دیگر قادر به راه رفتن نخواهد بود. اما الرود ناامید نشد و به این ماجرا بعنوان دلیلی برای پیشرفت و رشد فردی اش نگاه کرد. در نتیجه او با روحیه ی محکم و تلاش بی نهایت خود موفق شد روی پایش بایستد و توانایی راه رفتن دوباره را بدست آورد، او حتی در مسابقات دوی ماراتن 52 مایلی نیز شرکت کرد و همچنین پیش از سی سالگی به یکی از برترین کارآفرینان تبدیل گشت.

در سال 2016 الرود برای دومین بار با تجربه مرگ روبرو شد. قلب، ریه ها و کلیه اش برای چند دقیقه متوقف شدند و پس از معاینه معلوم شد او دچار نوعی سرطان خون نادر است. با اینکه سختی های او دوبراه شروع شدند ام وی به درمان خود ادامه داد و پس از تکمیل فرآیند درمانی به ادامه فعالیت‌هایش در زمینه‌ی کسب موفقیت و بازیابی توانمندی‌های درونی انسان‌ها پرداخت.

آثار هال الرود

موفق ترین کتاب هال الرود که باعث شهرت وی شد کتاب صبح جادویی، 6 عادتی که با انجام آنها قبل از 8 صبح زندگی تان متحول خواهد شد است، که در سال 2012 منتشر شد، اثر مهم دیگرش کتاب «با زندگی‌ات سرشاخ شو» است که  پرفروش‌ترین کتاب آمازون در سال 2012  بود. کتاب «فراتر از پرفروش» Beyond The Bestseller او نیز هنوز چاپ نشده است. این کتاب پاسخ به سوالاتی در مورد چگونگی نوشتن یک کتاب پرفروش که بتواند انسان‌ و دنیا را تغییر دهد، می باشد.

مطالعه بیشتر

کتاب های هال الرود


لطفا نظر خود را بنویسید
|