تنبلی بسه
تنبلی بسه

تنبلی بسه

منتشر شده در ۳۰ تیر ۱۳۹۹

28,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9786226395458

تعداد صفحات

104

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

فروزنده دولتیاری

ناشر

نیک فرجام

تعداد جلد

1

موضوع

روانشناسی

خودسازی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1399

درباره تنبلی بسه

بیشاپ معتقد است که اشخاص برای مجاب شدن به انجام کار، به یک لگد نیاز دارند تا کار خود را شروع کنند و در کتاب تنبلی بسه، این کار را برای شما انجام می دهد. تنبلی بسه؛ در واقع آب خنکی است که روی صورت شما ریخته می شود و شما را بیدار می کند تا کار های خود را شروع کنید و انجام دهید.

این کتاب پر از مطالب جدید و جذاب است. از جمله تلاش های فردی و تمریناتی که برایتان مهم هستند و تا بتوانند درس هایی برای به فنا ندادن آینده خودتان کسب کنید ئ ابزار هایی برای تیجاد تعهدات به زندگی را در اختیارتان می گذارد. این یک کارگاه آموزشی انفرادی برای مغز شماست؛ یک منبع محشر برای اینکه در راستا بهبود زندگی خود، به خودتان کمک کنید.

با انجام این کار ها، می توانید تفاوت بزرگی را در زندگی خود ایجاد کنید و خود را به شیوه ای متفاوت تقویت کنید و تغییراتی در وضعیت فعلی زندگی خود ایجاد کنید. در واقع همه ما برای انجام کارهایمان به یک نیرو اولیه نیاز داریم. بهتر است چالشهای زندگی را بشناسیم و پس ازآن راه حل های مناسب برای همه آنها را پیدا کنیم؛ چون باعث خستگی و حتی فلج شدن همه ما میشود. این کتاب یک کاراگاه آموزشی برای مغز شماست. یک منبع عالی برای کمک کردن به بهبود زندگی و آنچه برایتان مهم است.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

کتاب های مشابه