کلید را فشار بده
کلید را فشار بده

کلید را فشار بده

منتشر شده در ۳۰ تیر ۱۳۹۹

56,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9786226518369

تعداد صفحات

288

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

فاطمه آخوندی

ناشر

بوکتاب

تعداد جلد

1

موضوع

روانشناسی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1398

درباره کلید را فشار بده

گاهی اوقات با تمام وجود نیاز به تغییر را در درون خود احساس می‌کنید با این حال همه چیز آن طور که می‌خواهید اتفاق نمی‌افتد چرا که تغییر به این سادگی‌ها نیست. تغییر امری سخت و دشوار است اما این سختی به علت دشوار بودن تغییرات نیست، به دلیل راحت‌طلبی و تنبلی خود افراد است. این افراد حتی زمانی که قصد دارند کار مهمی انجام دهند، از شیوه و راه‌حل صحیح آن آگاه نیستند و وقت و انرژی‌شان را با کوشش بی‌ثمر هدر می‌دهند. در این زمان است که تغییر دشوار می‌شود.

تغییر امری است که شما روزانه با آن سروکار دارید و به آن نیازمندید. کتاب کلید تغییر را فشار بده قالبی را به شما آموزش می‌دهد که بر اساس سال‌ها تحقیق علمی انجام شده و به مقدار کافی آسان و قابل انعطاف است که بتوان از آن در حوزه‌ها، شرایط، کارها و جوامع متفاوت بهره برد.

کتاب پیش رو در مورد شیوه‌های تغییر با راه‌حل‌های گوناگون و اینکه نقش احساسات در افزایش انگیزه شما چیست، صحبت می‌کند. همچنین به شما می‌گوید که چطور محیط را دستکاری کنید و عادت‌های خوب و مثبت را در خودتان به وجود آورید تا سرانجام به خواسته‌هایتان دست یابید.

نویسندگان این کتاب به شما یاد می‌دهند که تحولات و تغییرات را چطور به عادت‌هایی ماندنی مبدل سازید و چگونه خودتان را برای پیش رفتن در مسیر تغییر و تحول، ترغیب و تشویق کنید. تغییر هیچ‌گاه راحت نبوده اما این کتاب آن را برای شما راحت می‌کند. مثال‌های ساده و کاربردی این کتاب کمک می‌کند تا بتوانید در هر زمینه‌ای از زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید. پس زود باشید و یادداشت‌برداری از کتاب را از یاد نبرید.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

کتاب های مشابه