کار نشد ندارد
کار نشد ندارد

کار نشد ندارد

منتشر شده در ۱۷ آبان ۱۳۹۹

126,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9786226322652

تعداد صفحات

293

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

آمنه برزنونی

ناشر

ارتباط نوین

تعداد جلد

1

موضوع

روانشناسی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1400

درباره کار نشد ندارد

«این کتاب زندگی‌تان را تغییر می‌دهد.» الیزابت گیلبرت
«کتابی هوشمندانه، جالب، صریح و فوق‌العاده. عاشقش شدم!» برنه براون
«کتابی برای بازیابی اعتمادبه‌نفس و رشد شخصی و کاری» سایمون سینک
«کتابی برای ایجاد تغییرات در جست‌وجوی گام بعدی‌تان» ست گودین

درواقع بیشترکتاب‌های خودیاری به ارائه راه‌حل‌های سریع پرداخته می شوند،کتاب کار نشد ندارد مغز شما را بازمی‌کند تا مواجهه شدن و رویارویی با موانع، خلاقانه‌تر و مثبت‌تر فکر کنید. به گفته آقای شریل استرید: «هرکسی که می‌خواهد بر ترس‌هایش غلبه کند، آرزوهایش را برآورده کند، و راه پیشرفت بهتری پیدا کند، باید حتماً این کتاب را بخواند.»

کار نشد ندارد چیزی بیش از یک عبارت سرگرم کننده است. این عبارت همچون مشعل راه، در یافتن مسیری برای رسیدن به اهداف شخصی و کاری شماست. زمانی که این عبارت را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهید، عملا توقف ناپذیر می شوید به آن معنا که هیچکس، هیچ ترسی، هیچ محدودیتی و هیچ شرایطی یارای ایستادگی مقابل شما را ندارد. پس این نگرش را در کار و زندگی به کار ببندید تا ببینید چگونه همه چیز شدنی می شود. این ایده ی ساده به شما کمک می کند از هر مانعی بگذرید و ایجاد موفقیت کنید.

گزیده ای از متن کار نشد ندارد

به‌رغم وجود باورهایی که جامعه، خانواده یا ذهنتان شما را به‌سمت آن‌ها سوق داده‌اند، شما شکست‌ خورده نیستید. شما ذاتاً هیچ مشکلی ندارید. خطاکار، متقلب، یا متظاهر نیستید. ضعیف و ناتوان نیستید.
هیچ‌کدام از ما هنگام تولد دفترچه‌ی راهنما دریافت نکردیم. سیستم آموزشی ما را برای کنترل قدرتِ افکار، باورها، احساسات و معرفت جسمانی آموزش نمی‌دهد. به ما یاد نمی‌دهد چطور ذهنیت، چشم‌انداز و عادت‌های کاربردیِ پیروزمندانه را ایجاد کنیم تا نه‌تنها بر مشکلات زندگی غلبه کنیم، بلکه بتوانیم تجربه‌ی لذت واقعی و رضایتمندی را داشته باشیم. سیستم آموزشی در نشان‌دادن قدرت درونی‌مان ناموفق بوده است. متأسفانه، در رابطه‌با چگونگیِ استفاده از استعدادهایمان برای ایجادِ تغییرات، آموزش کاربردیِ کمی می‌بینیم.
اینجا و حالا وظیفه‌ی ماست که آن را درست کنیم. همان‌طورکه مایا آنجلوی بزرگ می‌گوید: «تمام تلاشتان را بکنید تا به آگاهیِ بیشتر دست پیدا کنید. وقتی آگاه‌تر شدید، بهتر از قبل عمل می‌کنید.» برای همین، از اینکه اینجایید هیجان‌ زده‌ام؛ چون این کتاب به شما کمک می‌کند هر دو کار را انجام دهید.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

کتاب های مشابه