عشق و یک دروغ
عشق و یک دروغ

عشق و یک دروغ

منتشر شده در ۱۲ آبان ۱۳۹۸

80,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9786227149357

تعداد صفحات

327

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

میمنت دانا

ناشر

بهنود

تعداد جلد

1

موضوع

داستان

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1399

درباره عشق و یک دروغ

خلاصه داستان عشق و یک دروغ

رمان عشق و یک دروغ در مورد دو دختر به نام‌های سیسیلی و کاتی است که با پس‌انداز حقوق خود برای تعطیلات به یک هتل گران قیمت ساحلی می‌روند. راجر بوکانان ثروتمند نیز برای درمان ذات الریه به همراه برادر و زن برادرش به این هتل آمده‌اند. راجر با شنیدن نظرات غیرمحترمانه سیسیلی در مورد خودش و زن برادرش نظرش نسبت به این دختر جوان جلب می‌شود. این آغاز آشنایی و به وجود آمدن عشقی عمیق بین این دو می‌شود، عشقی که با بر ملا شدن یک دروغ به نفرت سیسیلی تبدیل می‌شود و این دو از هم جدا می‌شوند. غافل از این که سرنوشت دوباره آن‌ها را سر راه هم قرار خواهد داد اما این بار با وضعیتی متفاوت.

گزیده ای از متن عشق و یک دروغ

هنگامی که راجر رو به شهر می‌رفت هوای درخشان و مطبوع صبح جای خود را به هوایی تیره و غم‌انگیز داده بود. قدم‌های راجر سست بود و پایش پیش نمی‌رفت. عجله‌ای هم نداشت، حالش دگرگون بود و احساس می‌کرد که قلبش از سینه بیرون می‌آید.

دخترک خل‌ وضعی در را به روی راجر باز کرد ولی او را در آستانه‌ی در نگاه داشت تا برود پرسش کند. او پس از چند لحظه برگشت و راجر را به داخل منزل دعوت کرد. دخترک در اتاق پذیرایی را بدون تشریفات باز کرد و با صدای بلند ورود راجر را اعلام داشت.

راجر در همان نظر اول متوجه شد که منتظرش بوده‌اند و برای یک لحظه جلوی چشمانش سیاه شد. همین‌ که او حالش جا آمد، در پشت سرش بسته بود و زنی از روی صندلی دم پنجره بلند شد. راجر متوجه نبود که تا چه حد نفرت و انزجار از چشمانش می‌بارد.

برای چند لحظه سکوتی دردناک حکم فرما گشت. زن دست خود را به پشت صندلی گرفته و تمام قد ایستاده بود. حقا بی‌نهایت زیبا بود.

پوستش لطیف و تابناک، و چشمانش درشت و گیرا بود. رنگ چشمانش قهوه‌ای و مژگانش تیره، بلند و برگشته بود. اگر تنها زیبایی وی را در نظر می‌گرفتند سیسیلی در بوته‌ی فراموشی می‌افتاد، ولی همچنان که به این زن خیره شده بود بی‌تابانه آرزومند سیسیلی بود که می‌دانست در آن دقایق کنار دریا به انتظارش می‌باشد.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

کتاب های مشابه