فروشنده یک دقیقه ای
فروشنده یک دقیقه ای

فروشنده یک دقیقه ای

منتشر شده در ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

30,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9789646062986

تعداد صفحات

141

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

غلامحسین اعرابی

ناشر

اردیبهشت

تعداد جلد

1

موضوع

موفقیت

فروشندگی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1398

درباره فروشنده یک دقیقه ای

فروش یکی از کار ها در دنیا است که از زمان گذشته چندین هزار سال پیش، در همه جای جهان وجود داشته و از ابتدا یکی از شغل های مهم در جامعه به شمار می رفته. این شغل در عین حال که شغل رایجی هست و تعداد زیادی در زمیه های مختلف به این کار مشغولند؛ یکی از سخت ترین کار های دنیاست. اینکه شما این توانایی را داشته باشید که شخصی را مجاب کنید که از شما خرید کند، یک کار بسیار مشکل است که اگر به این توانایی دست پیدا کنید، یک فروشنده موفق خواهید بود.
اگر شما هم یک فروشنده هستید و به دنبال بهترین روش ها برای فروش محصولات خود می گردید، پیشنهاد می کنیم این کتاب را برای مطالعه  انتخاب کنید. یکی از بهترین نکاتی که می تواند روی کسب وکار شما تاثیر داشته باشد روش هایی است که برای فروش بکار می گیرید. شما می توانید با مطالعه این کتاب خودتان را در فروش و بازاریابی تقویت کنید.

فروشنده یک دقیقه ای به شما یاد می دهد تا بتوانید از بهترین روش ها در کسب و کار سریع استفاده کنید و در هنگام فروش استرس را از خود دور کنید. در این کتاب شیوه ها و تکنیک هایی در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید با استفاده از آن ها کسب و کار خود را سریع تر و آسان تر جلو ببرید. اگر می خواهید فروش خود را بهبود ببخشید، می توانید از این کتاب برای مطالعه استفاده کنید.

این روزها یکی از مهم ترین نکاتی که به آن توجه می شود و مردم برای به دست آوردن آن تمام تلاش خود را می کنند، پول و ثروت است. تا زمانی که شما هیچ برنامه ای نداشته باشید اما تمام وقت خود را صرف به دست آوردن پول کنید، موفق نخواهید بود و نخواهید توانست بهترین موقعیت ها را در زندگی به دست آورید. سریع ترین راه برای کسب موفقیت شما، تکنیک هایی است که به صورت روانشناسی شده در این کتاب به آن اشاره می شود.

در این کتاب درمورد مسئولیت پذیری و تمام چیزهایی که برای موفقیت لازم است گفته شده است. شما زمانی می توانید به موفقیت برسید که بتوانید مسئولیت کار های خود را قبول داشته باشید و برای رسیدن به هدف خود وقت و برنامه داشته باشید. بسیاری از فروشندگان با اینکه ثروت زیادی داشته اند، اما هیچ وقت نتوانسته اند به موفقیت در زندگی برسند و همیشه از آن جا مانده اند. اما شما می توانید با مطالعه  این کتاب هم به یک فروشنده ثروتمند تبدیل شوید و هم هدف خود را در زندگی دنبال کنید .

 

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

سایر کتاب های اسپنسرجانسون

کتاب های مشابه