حداکثر موفقیت
حداکثر موفقیت

حداکثر موفقیت

منتشر شده در ۰۳ مهر ۱۴۰۰

85,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9786001890765

تعداد صفحات

472

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

کلارا مهرانیان

زهره حسن درویش

ناشر

الماس دانش

تعداد جلد

1

موضوع

روانشناسی

موفقیت

انگیزشی

خودسازی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1398

درباره حداکثر موفقیت

سیستمی که شما در آغاز یادگیری آن هستید، می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. کتاب حداکثر موفقیت (Maximum Achievement) از ایده‌ها، روش‌ها و فنونی تشکیل شده است که برای اولین بار در یک جا جمع‌آوری شده‌اند؛ اما اجزای فردی این سیستم، جدید نیست و تمام آن‌ها بارها در تمام دوره‌های بشریت آموزش داده‌ شده‌اند.

این اصول و تمرین‌ها مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و توسط میلیون‌ها زن و مرد به اثبات رسیده‌اند. با گنجاندن این ایده‌ها و روش‌ها در زندگی روزمره‌تان، احساس خوشحالی، سلامتی و اعتماد به‌ نفس بیش‌تری خواهید کرد، تمرکزتان بالا می‌رود و توانایی بیش‌تری را در خود برای دستیابی به اهدافتان، احساس می‌کنید. همچنین شما با افراد مهم زندگی‌تان، ارتباط بهتری خواهید داشت و در حرفه‌ی خود موفق‌تر خواهید بود.

تصور کنید زندگی همانند قفلی رمزدار است. اگر شما قفل را با اعداد صحیح و درست بچرخانید، قفل باز خواهد شد. این یک معجزه نیست و به شانس هم بستگی ندارد. مادامی که این اعداد صحیح را داشته باشید، قطعا به خواسته‌هایتان خواهید رسید. بدون شک اگر کاری را درست انجام دهید نتیجه‌ای که آرزویش را دارید به‌ دست خواهید آورد.

این راز موفقیت بسیار ساده و دست یافتنی است اما اکثر مردم آن را نادیده می‌گیرند. هر فردی اگر چیزی را با تمام وجود بخواهد و مدت زمان زیادی را برای رسیدن به آن پافشاری و تلاش کند بدون شک به دستش می‌آورد. با به کارگیری ایده‌ها و راهنمایی‌های این کتاب موفقیت‌هایی را که در زندگی خود تصور می‌کردید، تجربه خواهید کرد و هر چقدر این ایده‌ها را بیش‌تر استفاده کنید، بهتر جواب خواهید گرفت.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

سایر کتاب های برایان تریسی

کتاب های مشابه