نقطه تعادل خود را پیدا کن
نقطه تعادل خود را پیدا کن

نقطه تعادل خود را پیدا کن

منتشر شده در ۰۳ مهر ۱۴۰۰

25,000 تومان

اشتراک گذاری

شابک

9786008576549

تعداد صفحات

88

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

نسرین رنجبر

ناشر

کلک زرین

تعداد جلد

1

موضوع

روانشناسی

مدیریت

موفقیت

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1399

درباره نقطه تعادل خود را پیدا کن

با این کتاب مى‌آموزید، چگونه در زندگى مطمئن و با اعتمادبه‌نفس حرکت کنید. متوجه شوید چه زمانى تعادل خود را از دست مى‌دهید و براى بازیافت این تعادل چه کارى از شما ساخته است.

امروز همه کارشان زیاد است و فرصتشان کم. گاه تحت‌تأثیر کارهایى که باید انجام دهید کلافه مى‌شوید. مسئولیت‌ها شما را کلافه مى‌کنند. چالش پیش‌روى شما این است که زندگیتان را ساده‌سازى کنید. باید سعى کنید که وقت بیشترى را صرف انجام دادن کارهاى مهم و زمان کمترى را صرف کارهاى کم اهمیت بکنید.

بهترین خبر این است که همین حالا با خواندن کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید، از قدرتى برخوردارید که می‌توانید طورى زندگى کنید که جاى تأسفى باقى نماند. به روابطتان برسید و در کارهایتان اهتمام کنید. مى‌توانید به گونه‌اى زندگى کنید که پر معنا باشد، هدفمند باشد و براى شما شادى به همراه بیاورد. مى‌توانید زندگى با تمرکز داشته باشید، یک زندگى مثبت و کاملاً متعادل با کسى که در اعماق وجود خود هستید.

همه ما موجوداتى منحصربه‌فرد هستیم که براى خود ارزش، پنداره، مقصود و هدف‌هایى داریم. هر کدام از ما براى رسیدن به تعادل از روش‌هاى خود استفاده مى‌کنیم. هر شخصى وقتى در نقطه تعادل منحصربه‌فرد خود عمل مى‌کند، تعادلى واقعى را تجربه مى‌نماید. از نقطه تعادل است که براى دنبال کردن آرزوهاى خود شخصى و حرفه‌اى به بیشترین سطوح وضوح و روشنى، تعهد، توانمندى، و اعتمادبه‌نفس مى‌رسید.

در هر زمینه کلید موفقیت این است که اول از مکان مناسب شروع کنیم و دوم، بدانیم براى رسیدن به هدف چه قدم‌هایى باید برداریم.

بزرگترین نیاز شما این است که بفهمید چگونه نقطه تعادل خود را پیدا کنید، به اراده خود به سمت آن حرکت کنید و به طور خودکار هرگاه خواستید به آن بازگردید. باید قبل از اینکه هدف‌هایتان را مشخص کنید و به آن برسید و قبل از اینکه زندگى هماهنگ و به واقع متعادلى داشته باشید، نقطه تعادل خود را ایجاد کنید. تعادل حقیقى را وقتى تجربه مى‌کنید که همه‌چیز زندگیتان در هماهنگى کامل باشد.

با کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید، مى‌آموزید که براى تحقق ایده‌هایتان چگونه پنداره‌اى جالب براى آینده در نظر بگیرید. در ضمن یاد مى‌گیرید که چگونه زندگى با معنا و هدفدارى داشته باشید و فعالیت‌هاى خود را به شکلى سازمان‌دهى کنید که در هر بخشى از زندگیتان تفاوتى ایجاد نمایید.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

سایر کتاب های برایان تریسی

سایر کتاب های کریستینا استین

کتاب های مشابه