باور کن تا به دست آوری
باور کن تا به دست آوری

باور کن تا به دست آوری

منتشر شده در ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

70,000 تومان

اشتراک گذاری

شابک

9786008576556

تعداد صفحات

199

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

نسرین رنجبر

ناشر

کلک زرین

تعداد جلد

1

موضوع

روانشناسی

موفقیت

انگیزشی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1400

درباره باور کن تا به دست آوری

 

 

"باور کن تا به دست بیاوری" اثری از "برایان تریسی" و "کریستینا استاین" است که شما را در مسیر دستیابی به خواسته هایتان راهنمایی می کند. برای یک فرد معمولی، زندگی مانند یک ماشین برقی در شهربازی است، که مدام در جهات مختلف کوبیده می شود و کنترل بسیار کمی روی آن هست. "برایان تریسی" و "کریستینا استاین" در این کتاب شما را به چالش می کشند که فکر کنید،جهان شما عمدتا توسط افکاری که به آن ها می اندیشید و کارهایی که در نتیجه تفکر خود شماست، ایجاد شده است. بنابراین وقتی تفکر خود را بهبود می بخشید، اقدامات و نتایج خود را نیز بهبود می بخشید. وقتی طرز فکر خود را تغییر دهید، زندگی خود را تغییر می دهید و کنترل ماشین برقیتان را در دست می گیرید.
در "باور کن تا به دست بیاوری" به مطالعه ای اشاره می شود که 10 درصد برتر از شادترین و موفق ترین افراد گروه، بیشتر اوقات به دو چیز فکر می کردند: آنچه می خواستند و چگونه به آن دست یافتند.
آنها به اهداف خود و اقداماتی که می توانستند برای دستیابی به آنها انجام دهند، فکر می کردند. هرچه بیشتر افراد موفق درباره آنچه می خواهند و چگونه به آن می رسند فکر می کردند، ایده ها و بینش های بیشتری به سمتشان سرازیر می شد. این ایده ها آنها را تشویق به انجام کارهای بیشتری کرد، که آنها را سریعتر به سمت اهداف خود سوق داد. هنگامی که آنها به اهداف خود دست یافتند، احساس شادی، انگیزه و اشتیاق بیشتری برای تعیین اهداف بزرگتر و چالش برانگیز داشتند. این یعنی قرار گرفتن در یک پلکان صعودی موفقیت و دستاورد که کتاب "باور کن تا به دست بیاوری" شما را به سمت آن راهنمایی می کند.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

سایر کتاب های برایان تریسی

سایر کتاب های کریستینا استین

کتاب های مشابه