تندخوانی پیشرفته
تندخوانی پیشرفته

تندخوانی پیشرفته

منتشر شده در ۱۶ آبان ۱۳۹۸

105,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9786226116008

تعداد صفحات

348

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

آذین فیروزپور

رقیه اسلامی

ناشر

الماس پارسیان

تعداد جلد

1

موضوع

تندخوانی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1399

درباره تندخوانی پیشرفته

کتاب تندخوانی پیشرفته اثر تونی بازان، وقتی چهارده ساله بودم،یک سری آزمون به منظور ارزیابی مهارت های ذهنی مان از کلاس به عمل آمد.درمیان آنها یک تست تندخوانی نهفته بود.چندهفته بعد نتایج اعلام شد و من متوجه شدم که نمره متوسط 213 کلمه در دقیقه را به دست آورده ام.

در ابتدا به هیجان آمدم،زیرا 213 کلمه در دقیقه زیاد به نظر می رسید!با وجود این،خوشحالی من طولی نکشید،چون معلم مان بلافاصله توضیح داد که 200 کلمه در دقیقه نسبتاً متوسط بود و سریع ترین دانش آموز کلاس نمره 314 کلمه در دقیقه را کسب کرده بود.فقط بیش از 100 کلمه در دقیقه سریع تر از نمره متوسط من.

این خبر مایوس کننده زندگی ام را متحول کرد : به محض اینکه کلاس تمام شد به سرعت به طرف معلم رفتم و از او سوال کردم که چطور می توانم سرعتم را بهبود بخشم. او جواب داد که هیچ راهی برای این کار وجود ندارد و سرعت خواندن مانند ضریب هوشی ، قد و رنگ چشم هایتان اساساً تغییر ناپذیر است.

کتاب تندخوانی پیشرفته به روش تونی بازان، اثری است از تونی بازان با ارائۀ راهکارها و تمرینات موثر در پنج بخش، به شما کمک می کند که سرعت مطالعۀ خود را افزایش دهید، از عملکرد چشم ها در راستای افزایش درک مطلب و سرعت تندخوانی استفاده کنید، سطح تمرکز و درک مطالب را بالا ببرید و قدرت محفوظات و دایرۀ لغات خود را تقویت کنید.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

سایر کتاب های تونی بوزان

کتاب های مشابه