بهترین سال عمرتان

بهترین سال عمرتان

منتشر شده در ۱۷ آبان ۱۳۹۸

28,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

978-964-478-067-7

تعداد صفحات

151

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

محسن باطنی

ناشر

دانش گویا

تعداد جلد

1

موضوع

موفقیت

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1398

درباره بهترین سال عمرتان

مهم نیست سال گذشته بر شما چطوری گذشت. مهم این است که امسال حتی می تواند بهتر هم باشد.سال جدید به شما این فرصت را می دهد... با خودتان بگویید که مهم نیست سال گذشته چه اتفاقی افتاده یا امروز در کجای کار هستید. شما می توانید دوباره دستتان را روی زانو بگذارید و بلند شوید و همه چیز را از نو بسازید. می توانید تصمیم بگیرید و بگوید که بله، خودش است!امسال سالی است که قصد دارید رویاهای خود را عملی کنید. سالی است که می خواهید طوری زندگی کنید که دلتان می خواهد زندگی کنید. می توانید امسال را به گونه ای طراحی کنید که بهترین سالی باشد که تا به حال زندگی در تمام طول عمرتان داشته اید. چطوری؟ برای این کار یک فرمول وجود دارد!همه ی ما این توانایی را داریم که چیزهایی را که غیر ممکن به نظر می رسند ممکن کنیم.

اگر قصد دارید به اهداف بزرگتان در زندگی برسید و آینده ای که همیشه در رویاهایتان دارید را به واقعیت تبدیل کنید، باید با تعیین اهدافتان شروع کنید؛ خیلی راحت تر از آن چیزی است که به نظر می آید. تعیین اهداف کلید موفقیت است. بزرگترین افراد موفق جهان به این علت موفق بوده اند که برای رویاهای خود از قبل نقشه ای را تعیین کرده بودند.

اگر این کتاب را به دقت بخوانید، در واقع چکیده ای از ده ها هزار ارزش که قبلا امتحان خودش را پس داده هزاران ساعت مطالعه و یک دهه آزمون و خطای بررسی شده با بیشترین اثر بخشی را دریافت خواهید کرد که برای دنیای واقعی تعیین شده و به راحتی این فرمول مهم را برای رسیدن به اهداف خود دریافت خواهید کرد. 

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

سایر کتاب های دارن هاردی

کتاب های مشابه