هنر بیان

هنر بیان

منتشر شده در ۰۴ آذر ۱۳۹۸

38,000 تومان

نویسندگان

شابک

978-600-6145-55-6

تعداد صفحات

208

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

زهرا نسیمی

ناشر

نسیم ظهور

تعداد جلد

1

موضوع

کسب و کار

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1398

درباره هنر بیان

توانایی سخن گفتن با مخاطب، عامل مهمی در موفقیت شما محسوب میشود. خوب سخن گفتن می‌تواند احترام دیگران را به همراه داشته باشد، ارزش و اعتبار شما را در شرکت افزایش دهد و توجه افرادی را که می‌توانند شما را یاری رسانده و درها را به رویتان بگشایند جلب نماید. همچنین توانایی خوب  سخن گفتن، مردم را مقاعد میسازد که شما روی هم رفته از سایر افرادی که قا در نیستند به اندازه شما خوب سخن بگویند، با استعدادتر و باهوش تر هستید.

با ارزش‌ترین دارایی شما چیست؟ البته ذهن شما! یکی از با ارزش‌ترین مهارت‌هایی که در اختیار دارید، توانایی خوب اندیشیدن و ابراز خود بصورت آشکار است. این مهارت می تواند شما را  به اندازه هر استعداد دیگری- که قادرید آن را شکوفا سازید- در کسب ترفیع بیشتر و سریع تر یاری رساند. از همه مهمتر، تنها راهی که می‌توانید از آن طریق مهارت خود را در یک زمینه نشان دهید، بیان نظرات و عقایدتان به طور رسا و آشکار و به صورت نوشتاری است. هنگامی که خوب سخن بگویید، مردم می‌گویند، "او واقعا در مورد آنچه سخن می گوید آگاهی کامل دارد."

خبر خوب این است که ذهن شما همانند ماهیچه عمل می کند. ذهن شما با استفاده بیشتر، قوی‌تر و کارآمدتر می‌شود. سازمان دادن به افکار و جملات خود از قبل، شما را نسبت به اظهارات و نحوه بیان هوشیارتر و آگاه تر می سازد. برنامه‌ریزی، آمادگی و سخنرانی‌ شما را وادار می سازد از ذهنتان بیشتر استفاده کنید و  در حقیقت شما را باهوش‌تر می‌سازد.

مطالعه بیشتر
برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید و یا در سایت ثبت نام کنید

سایر کتاب های برایان تریسی
کتاب های مشابه