پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید

پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید

منتشر شده در ۱۰ آذر ۱۳۹۸

32,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

978-622-6199-22-3

تعداد صفحات

168

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

سمیرا بیات

ناشر

باران خرد

تعداد جلد

1

موضوع

داستان

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1398

درباره پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید

در کتاب پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید میچ آلبوم داستانی متحیر کننده را تعریف می کند که به معنای واقعی کلمه هر چیزی که درباره ی زندگی بعد از مرگ فکر می کردیم را تغییر می دهد و همچنین معنای زندگی الان مان در زمین را دچار دگرگونی می کند. با داستانی فراتر از زمان، که به مذاق همه خوش می آید. این کتابی است که خوانندگان داستان های خوب و آن هایی که سه شنبه ها با موری را دوست داشتند آن را یک گنجینه ی ارزشمند می بینند. 

گزیده ای از کتاب:

این داستان درباره ی مردی به نام ادی است که از پایان داستان و با مرگ ادی در خورشید شروع می شود. ممکن است عجیب به نظر بیاید که یک داستان را از پایان شروع کنید اما به هر حال همه ی پایان ها به نوعی یک آغاز هستند. فقط در آن لحظه نمی دانیم. 

آخرین ساعات عمر ادی مثل بقیه ی مردم عادی در یک پارک تفریحی به نام روبی پییر با اقیانوسی بزرگ و خاکستری گذشت. پارک جاذبه ی عجیب غریبی داشت، یک مسیر بزرگ و وسیع، چرخ و فلک بزرگ، قطار هوایی، ماشین سواری، مغازه آبنبات فروشی و همچنین یک مغازه ی بازی های جالب که در آن می توانستید به گوی های پر از آب درون دهان دلقک ها شلیک کنید. آن جا همچنین محل رانندگی جدیدی به نام فردی فری فال داشت و این همان جایی است که ادی در یک تصادف که همه ی روزنامه های ایالت آن را گزارش کردند کشته شد. 

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

سایر کتاب های میچ آلبوم

کتاب های مشابه