فرمول کامل خوش شانسی

فرمول کامل خوش شانسی

۱۳۹۸/۱۱/۰۹

قیمت

30,000 تومان

مشخصات کتاب

نویسندگان

شابک

978-600-8052-66-1

تعداد صفحات

184

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

زیبا امانی

ناشر

اندیشه فاضل

تعداد جلد

1

موضوع

موفقیت

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1398

مطالعه

شاید در مورد خود به این باور رسیده باشید که خیلی بد شانس هستید، اما در همین ابتدا باید به شما بگویم که این باور،عذر و بهانه ای بیش نیست. این انتخاب های شما در زندگی است که سبب می شود، فردی باشید دارای ثروتی افسانه ای و یا فردی ورشکسته، سلامت و خوشحال ویا بیمار و افسرده. هیچ چیز دیگری باعث ایجاد این تفاوت ها نمی گردد.

آنچه باید در مورد شانس بدانید این است که همه ی ما خوش شانس هستیم. اگر سالم و تندرست هستید و کمی غذا در یخچال خانه تان پیدا می شود، شما فوق العاده خوش شانس هستید.

در واقع همه فرصت خوش شانس بودن را دارند. چون به جز داشتن سلامتی و امکانات معاش، واقعا آنچه ما را خوش شانس می کند،مجموعه انتخاب های ماست. از ریچارد برانسون پرسیدم که آیا خودش فکر می کند که شانس در موفقیت او نقش داشته است؟ پاسخ داد: بله همین طور.البته باید بدانیم که همه ی ما به نوعی خوش شانس هستیم. اگر در یک جامعه ی آزاد زندگی می کنیم،خوش شانس هستیم. شانس همیشه وهر روز در اطراف ماست. دائم اتفاقات خوش یمنی برای ما رخ می دهد چه آن ها را تشخیص دهیم، چه تشخیص ندهیم. من خوش شانس تر یا بد شانس تر از دیگران نیستم. تنها تفاوتم در این است که وقتی شانس سر راه من قرار می گیرد، از آن استفاده می کنم.

واقعا که مثل شوالیه ی خردمند و فرهیحته سخن گفته است. این طور نیست؟از قدیم گفته اند که: شانس وقتی به سراغ آدم می آید که فرصت با آمادگی تلاقی می کند. من معتقدم که شانس علاوه بر این، دو بخش مهم دیگر هم دارد.

این هم فرمول خوش شانسی 

شانس= آمادگی+ نگرش+ فرصت+ اقدام

اشتراک گذاری

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید و یا در سایت ثبت نام کنید

نظرات کاربران