خانم های عزیز لطفا آدم باشید و حوا!
خانم های عزیز لطفا آدم باشید و حوا!

خانم های عزیز لطفا آدم باشید و حوا!

منتشر شده در ۱۵ آبان ۱۳۹۸

54,000 تومان

اشتراک گذاری

نویسندگان

شابک

9786226116671

تعداد صفحات

208

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

مترجم

آذین فیروزپور

ناشر

سلیس

تعداد جلد

1

موضوع

روانشناسی

مناسب برای

بزرگسالان

سال انتشار

1399

درباره خانم های عزیز لطفا آدم باشید و حوا!

تا وقتی یک مرد عاشقانه دوستدار شما باشد، هرگونه عمل، حرف، نگاه یا نقشه ی تهدیدآمیزی که بخواهد آرامش زندگی شما را به هم بزند، محکوم به نابودی خواهد بود. نویسنده در مقدمه کتاب می گوید: می خواهم تمام خانم هایی که به دنبال ایجاد رابطه ای پایدار و همیشگی و یا تحکیم روابط خانوادگی و بهبود آن هستند اما هنوز راهش را پیدا نکرده اند، همه شنیده ها و آموخته های قبلی خود را به همراه تمام افسانه ها و گفته های قصه مانند مادرانشان و نصیحت های مادربزرگها و هرآنچه در تلویزیون دیده اند و یا در مجلات و کتاب ها خوانده اند فراموش کنند و ذات واقعی مردها را در این کتاب دریابند. مردها روی اطلاعات غلطی که شما از دنیای آنها دارید حساب می کنند اما این کتاب نتیجه بازی را به نفع شما تغییر خواهد داد.

اگر به تازگی با شخصی آشنا شده اید و می خواهید روابط خود را صمیمانه تر و عمیق تر کنید، این کتاب را حتما مطالعه کنید به دردتان می خورد. اگر نامزد کرده اید و قصد ازدواج دارید، این کتاب را حتما بخوانید به کارتان می آید. اگر ازدواج کرده اید کرده اید و می خواهید به همان روزهای شیرین دوران نامزدی تان برگردید و یا روابط خود را دوباره تحکیم کنید، اگر از بازیچه قرار گرفتن خسته شده اید، خواندن این کتاب را فراموش نکنید آن را با دقت بخوانید. با بکارگیری قوانین و اصول معرفی شده و استفاده از آنها برای پیش بینی حرکت بعدی طرف مقابل و کسب مهارت های جدید در مقابله ی هوشمندانه با صدمات روحی غیر قابل کنترلی که مردها عامل اصلی آنها به شمار می آیند، پیروزی از آن شما خواهد بود.

خواندن این کتاب شما را مجهز به سلاحی می کند که می توانید با استفاده  از آن فکر مردها را بخوانید و آنها را بیشتر و بهتر بشناسید تا به این ترتیب برنامه ها و خواسته های خودتان را به راحتی پیش برده و به رویاها و آرزوهای دیرینه خود برسید از همه بهتر اینکه به شما اطلاعاتی می دهد تا خیلی ساده بفهمید طرف مقابلتان از همه چیز استفاده می کند تا به شما برسد یا از شما سوء استفاده می کند تا به همه چیز برسد. با این حساب تنها یک راه پیروزی باقی می ماند: مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانوم رفتار.

مطالعه بیشتر
لطفا نظر خود را بنویسید
|

کتاب های مشابه